KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207061
nr 1520 7061
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin. Ej signerad. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 66x95
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:44:45
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr